Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
16 years 2 months ago #40327
by xflea
Replied by xflea on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
eee tam szeregowy... możesz być kapralem
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40369
by Basto_PL
Replied by Basto_PL on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
Basto - Kapitan 1
Lecha - Kapitan 2
North South
Lecha - Kapitan 2
North South
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40402
by paczek
Replied by paczek on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
na ostatnią chwilę zgłaszam team : Paczorscy
1. Pączek (K)
2. Morys
Wspólne rzeczy :
- obaj postura Pączka
- obaj 176 cm wzrostu
- no i obaj nie mieliśmy pary
1. Pączek (K)
2. Morys
Wspólne rzeczy :
- obaj postura Pączka
- obaj 176 cm wzrostu
- no i obaj nie mieliśmy pary
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40428
by dior
Replied by dior on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
Lobo u nas kapitanem. Ja jako admirał właśnie go mianowałem:P
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40441
by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
gdzie podajemy wyniki? bo mysle ze czas zaczac grac no i jak tabela wyglada?
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40471
by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
W naszej wesołej ekipie kapitanem będę ja
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago - 16 years 2 months ago #40485
by Foka
Replied by Foka on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
LINK do tabeli :
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=757
OGŁOSZENIA PŁATNE:
Jako organizator pragnę zaznaczyć, że faza grupowa ma tylko wpływ na rozstawienie przed KO. Tak więc w fazie grupowej postanowiłem przyznać parę punktów bonusowych.
Na początek 10 punktów dostaje para Dżem i Xflea za uzasadnienie czemu tworzą jedną parę.
Dodatkowe punkty zależą już tylko od Was.
Pierwszych 10 graczy, którzy 13 graczy, którzy zagrają wszystkie swoje mecze grupowe dostanie punkty bonusowe dla swojego zespołu.
Pierwszy - 13
Drugi - 12
Trzeci - 11
Czwarty - 10
Piąty - 9
Szósty - 8
Siódmy - 7
Ósmy - 6
Dziewiąty - 5
Dziesiąty - 4
Jedenasty - 3
Dwunasty - 2
Trzynasty - 1
W przypadku, gdy dwaj gracze, zakończą w tym samym momencie więcej punktów dostanie ten, co jest niżej w tabeli - za ambicje
Punkty będą dostawać też zespoły, które ukończą najszybciej rozgrywki. Czyli jeśli obaj gracze zagrają wszystkie mecze będzie premia:
Pierwsza para - 10
Druga para - 9
Trzecia para - 8
Czwarta Para - 7
Piąta para - 6
Szósta para - 5
Siódma para - 4
Ósma para - 3
Dziewiąta para - 2
Dziesiąta para - 1
To koniec dobrych wiadomości. Zła jest taka, że kary odbywać się też będą parami. Czyli odpowiedzialność zbiorowa. Jeśli Twój kolega z zespołu do 5 czerwca nie zagra wszystkich gier. Obaj nie będziecie mogli grać w cupach, które będą organizowane przez moją skromną osobę, Lobo (jak wkz czy pkp) i Pablo.
1 KOLEJKA
Amigos - Blues Brothers WYNIK 0:6 BRAMKI 2:7
Dior - Ruichi (Dior x 2)
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:3
Lobo - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Ruichi
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
Oobbaajj - Miyszon Imposible WYNIK 3:15 BRAMKI 12:18
Foka - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 3:1
Szyms - Xflea (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Szyms
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:3
Xflea - Foka
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:3
Grupa Trzymająca Władze - Ciociosan WYNIK 22:4 BRAMKI 22:12
Bobbie - yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:2
Domenechu - Magister (Magister x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 1:3
Bobbie - Domenechu
1 mecz : 3:0
2 mecz : 4:0
Yesiu - Magister
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:3
Sągorsi - North South WYNIK 18:12 BRAMKI 32:26
Wodiczko - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 6:3
Basto - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 3:5
2 mecz : 7:6
Basto - Wodiczko
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:4
Pleban - Lecha
1 mecz : 2:0
2 mecz : 5:6
Święta Wojna Team - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 3:9 BRAMKI 8:18
Cinek - Sang (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pablo - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 6:1
Cinek - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Pablo - Sang
1 mecz : 2:4
2 mecz : 6:0
We Like Vodka - Pomorzanie WYNIK 18:0 BRAMKI 24:8
Oli - Geese (Oli x 2 )
1 mecz : 4:6
2 mecz : 0:5
Lukasz - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Arti
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:3
Lukasz - Geese
1 mecz : 1:4
2 mecz : 1:5
2 KOLEJKA
BB - Paczorscy WYNIK 6:18 BRAMKI 8:15
Ruichi - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 0:5
Pączek - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:2
Morys - Rachfus
1 mecz : 0:2
2 mecz : 1:3
Ruichi - Pączek
MI - Amigos WYNIK 10:1 BRAMKI 11:5
Foka - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 1:0
Lobo - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Foka
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Szyms
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:2
Ciociosan - Obaj WYNIK 11:13 BRAMKI 7:11
Yesiu - Xflea (yesiu x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 2:1
Dżem - Domenechu (Dżem x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 2:1
Xflea - Domenechu
1 mecz : 4:0
2 mecz : 4:1
Yesiu - Dżem
1 mecz :
2 mecz :
Sągorsi - GTW WYNIK 15:6 BRAMKI 16:15
Bobbie - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:4
Magister - Wodiczko (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Wodiczko - Bobbie
1 mecz : 4:3
2 mecz : 1:4
Magister - Pleban
1 mecz : 2:3
2 mecz : 0:1
Część(i)owo Pijani Piwosze - NS WYNIK 18:0 BRAMKI 15:10
Cinek - Basto (Cinek x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:1
Pablo - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 6:5
Basto - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Cinek
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - SWT WYNIK 4:7 BRAMKI 12:14
Oli - Sang (Oli x 2)
1 mecz : 3:5
2 mecz : 2:8
Vasyil - Lukasz (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Vasyil
1 mecz : 3:3
2 mecz : 4:1
Sang - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
3 KOLEJKA
WLV - Paczorscy
Geese - Morys (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Geese
1 mecz :
2 mecz :
MI - BB WYNIK 16:1 BRAMKI 24:14
Foka - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 2:0
2 mecz : 5:2
Szyms - Ruichi (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Ruichi
1 mecz : 4:3
2 mecz : 5:2
Rachfus - Szyms
1 mecz : 4:5
2 mecz : 3:3
Obaj - Amigos WYNIK 7:17 BRAMKI 6:13
Dżem - Lobo (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 2:1
Dior - Xflea (Dior x 2)
1 mecz : 1:0
2 mecz : 0:0
Dżem - Dior
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Lobo
1 mecz : 2:4
2 mecz : 1:4
Sagorsi - Ciociosan WYNIK 24:2 BRAMKI 26:11
Yesiu - Wodiczko (Yesiu x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 1:5
Pleban - Domenechu (Pleban x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:1
Wodiczko - Domenechu
1 mecz : 4:3
2 mecz : 3:3
Pleban - Yesiu
1 mecz : 4:1
2 mecz : 3:1
NS - GTW WYNIK 6:0 BRAMKI 5:2
Basto - Magister (Magix 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:1
Bobbie - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Bobbie
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 0:6 BRAMKI 1:13
Oli - Pablo (Oli x 2)
1 mecz : 1:4
2 mecz : 0:9
Cinek - Lukasz (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lukasz - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Oli
1 mecz :
2 mecz :
4 KOLEJKA
WLV - NS
Basto - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - Paczorscy WYNIK 2:10 BRAMKI 6:13
Lobo - Morys (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 1:1
Lobo - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Dior
1 mecz : 4:1
2 mecz : 5:2
Ciociosan - MI WYNIK 3:18 BRAMKI 8:26
Foka - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 6:1
Szyms - Domenechu (Szyms x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:5
Yesiu - Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Domenechu - Foka
1 mecz : 0:3
2 mecz : 1:4
Część(i)owo Pijani Piwosze - GTW WYNIK 14:7 BRAMKI 12:10
Pablo - Magister (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Bobbie (Cinek x 2)
1 mecz : 3:3
2 mecz : 3:1
Pablo - Bobbie
1 mecz : 0:2
2 mecz : 0:3
Cinek - Magister
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:2
SWT - Sągorsi WYNIK 1:22 BRAMKI 7:25
Sang - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 0:5
2 mecz : 1:6
Wodiczko - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Wodiczko
1 mecz : 2:2
2 mecz : 1:3
Vasyil - Pleban
1 mecz : 0:4
2 mecz : 3:5
BB - Pomorzanie WYNIK 1:4 BRAMKI 3:4
Ruichi - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Lukasz (rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Oli
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:2
5 KOLEJKA
WLV - SWT
Geese - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - NS
Oli - Basto (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Lukasz (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
MI - Pączorscy WYNIK 14:10 BRAMKI 22:17
Foka - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 3:2
Pączek - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:1
Foka - Pączek
1 mecz : 6:3
2 mecz : 3:1
Szyms - Morys
1 mecz : 2:3
2 mecz : 3:4
Ciociosan - Amigos WYNIK 1:28 BRAMKI 9:32
Domenechu - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 2:3
2 mecz : 1:3
Lobo - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 5:1
Domenechu - Lobo
1 mecz : 2:4
2 mecz : 0:5
Yesiu - Dior
1 mecz : 1:5
2 mecz : 2:2
GTW - Obaj WYNIK 9:6 BRAMKI 9:4
Dżem - Bobbie (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 2:0
Magister - Xflea (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Bobbie
1 mecz : 0:4
2 mecz : 1:2
Magister - Dżem
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Sągorsi WYNIK 18:3 BRAMKI 22:13
Cinek - Wodiczko (Cinek x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 5:5
Pablo - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 2:2
Wodiczko - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Pleban
1 mecz : 5:2
2 mecz : 3:1
6 KOLEJKA
SWT - NS WYNIK 2:12 BRAMKI 5:8
Sang - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:2
Basto - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Basto
1 mecz : 2:2
2 mecz : 1:3
Vasyil - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Paczorscy - Pomorzanie WYNIK 8:15 BRAMKI 15:12
Morys - Lukasz (Morys x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 0:1
Pączek - Oli (Oli x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 4:1
Pączek - Lukasz
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:4
Oli - Morys
1 mecz : 1:1
2 mecz : 0:5
Amigos - WLV WYNIK 1:4 BRAMKI 2:4
Lobo - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Lobo
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Dior
1 mecz : 1:1
2 mecz : 3:1
Ciociosan - BB WYNIK 7:13 BRAMKI 9:9
Yesiu - Ruichi (Yesiu x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Domenechu (Rachfus x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:3
Yesiu - Rachfus
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:2
Ruichi - Domenechu
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:2
GTW - MI WYNIK 0:12 BRAMKI 5:19
Foka - Magister (Magi x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 6:2
Bobbie - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Bobbie
1 mecz : 5:3
2 mecz : 4:0
Magister -Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Sagorsi - Obaj WYNIK 28:1 BRAMKI 26:11
Wodiczko - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 3:2
Xflea - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 2:3
2 mecz : 0:2
Dżem - Pleban
1 mecz : 0:5
2 mecz : 3:5
Xflea - Wodiczko
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:4
7 KOLEJKA
GTW - Amigos WYNIK 6:0 BRAMKI 6:1
Bobbie - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 2:0
Magister - Lobo (Magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Bobbie
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Pączorscy - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 4:8 BRAMKI 7:11
Cinek - Pączek
1 mecz : 2:3
2 mecz : 4:4
Morys - Pablo (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Morys
1 mecz : 2:0
2 mecz : 3:0
Pączek - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
BB - SWT
Ruichi - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Sang (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Sagorsi - MI WYNIK 12:15 BRAMKI 30:30
Foka - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 8:3
2 mecz : 3:0
Szyms - Wodiczko (szyms x 2)
1 mecz : 6:3
2 mecz : 1:5
Wodiczko - Foka
1 mecz : 5:2
2 mecz : 2:5
Pleban - Szyms
1 mecz : 6:2
2 mecz : 6:3
NS - Obaj
Dżem - Basto (Dżem x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Xflea (lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Xflea
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Ciociosan - WLV WYNIK 6:18 BRAMKI 10:22
Geese - YEsiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 4:1
Domenechu - Arti (Arti x 2)
1 mecz : 7:3
2 mecz : 1:0
Geese - Domenechu
1 mecz : 3:0
2 mecz : 4:0
Arti - Yesiu
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:0
8 KOLEJKA
Pączorscy - SWT
Morys - Sang (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Vaysil - Morys
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - Pomorzanie
Lobo - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Lukasz (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Oli
1 mecz :
2 mecz :
MI - WLV WYNIK 10:1 BRAMKI 12:4
Foka - Arti (Arti x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 3:2
Geese - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Geese
1 mecz : 4:2
2 mecz : 2:2
Szyms - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Obaj - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 15:8 BRAMKI 14:12
Cinek - Xflea (Cinek x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 1:3
Pablo - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 2:2
2 mecz : 2:3
Xflea - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Cinek
1 mecz : 3:3
2 mecz : 3:1
NS - Ciociosan WYNIK 24:0 BRAMKI 29:10
Basto - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 6:0
Lecha - Domenechu (Lecha x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 3:2
Lecha - Yesiu
1 mecz :
2 mecz :
Domenechu - Basto
1 mecz : 5:7
2 mecz : 1:5
GTW - BB WYNIK 9:3 BRAMKI 17:6
Bobbie - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 6:1
Ruichi - Magister (Magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Bobbie
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:7
Magister - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
9 KOLEJKA
Ciociosan Pączorscy WYNIK 5:22 BRAMKI 12:21
Yesiu - Paczek (Yesiu x 2)
1 mecz : 3:3
2 mecz : 0:3
Domenech - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:4
Morys - Yesiu
1 mecz : 2:0
2 mecz : 2:2
Domenechu - Pączek
1 mecz : 1:1
2 mecz : 2:2
SWT - GTW WYNIK 3:9 BRAMKI 7:22
Bobbie - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 10:0
2 mecz : 5:2
Sang - Magister (magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Sang
1 mecz : 4:0
2 mecz : 3:5
Magi - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Sągorsi WYNIK 3:18 BRAMKI 9:20
Oli - Wodiczko (Oli x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 0:1
Pleban - Lukasz (Pleban x 2)
1 mecz : 6:2
2 mecz : 1:2
Wodiczko - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Pleban
1 mecz : 3:4
2 mecz : 0:4
Obaj - WLV
Dżem - Geese (Geese x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Arti
1 mecz :
2 mecz :
NS - MI WYNIK 0:6 BRAMKI 2:9
Basto - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Foka (Lecha x 2)
1 mecz : 1:7
2 mecz : 1:2
Basto - Foka
1 mecz :
2 mecz :
Szyms - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
BB - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 6:21 BRAMKI 10:17
Ruichi - Cinek (Cinek x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 1:4
Rachfus - Pablo (Rachfus x 2)
1 mecz : 5:2
2 mecz : 1:3
Cinek - Rachfus
1 mecz : 5:2
2 mecz : 2:1
Ruichi - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
10 KOLEJKA
SWT - Ciociosan WYNIK 4:16 BRAMKI 5:8
Yesiu - Sang (Yesiu x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 0:4
Vasyil - Domenechu ( Vasyil x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 0:2
Sang - Domenechu
1 mecz : 0:0
2 mecz : 0:1
Vasyil - Yesiu
1 mecz :
2 mecz :
WLV - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 12:6 BRAMKI 16:19
Geese - Cinek (Cinek x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 5:2
Pablo - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Pablo
1 mecz : 3:2
2 mecz : 4:3
Arti - Cinek
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:7
MI - Pomorzanie WYNIK 18:0 BRAMKI 27:9
Szyms - Lukasz (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Oli (Oli x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 4:3
Szyms - Oli
1 mecz : 1:0
2 mecz : 7:1
Lukasz - Foka
1 mecz : 1:7
2 mecz : 3:5
Obaj - Pączorscy WYNIK 19:16 BRAMKI 22:17
Dżem - Pączek (Dżem x 2)
1 mecz : 6:3
2 mecz : 3:2
Xflea - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:4
Dżem - Morys
1 mecz : 3:1
2 mecz : 2:3
Xflea - Pączek
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:1
Sągorsi - BB WYNIK 6:9 BRAMKI 11:9
Rachfus - Wodiczko (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 1:5
Ruichi - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Wodiczko - Ruichi
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:1
Rachfus - Pleban
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - NS
Lobo - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Basto (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Basto
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Dior
1 mecz :
2 mecz :
11 KOLEJKA
WLV - Sągorsi WYNIK 4:8 BRAMKI 9:12
Wodiczko - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 2:2
Geese - Wodiczko
1 mecz :
2 mecz :
Pleban - Arti
1 mecz : 5:1
2 mecz : 4:3
Pomorzanie - GTW WYNIK 0:6 BRAMKI 1:13
Oli - Bobbie (Oli x 2)
1 mecz : 1:10
2 mecz : 0:3
Lukasz - Magister (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - SWT
Lobo - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Dior (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - MI WYNIK 6:12 BRAMKI 9:17
Cinek - Foka (Cinek x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 0:4
Pablo - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Pablo
1 mecz : 3:1
2 mecz : 5:2
Szyms - Cinek
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:4
Pączorscy - NS WYNIK 6:3 BRAMKI 6:6
Pączek - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 3:2
Basto - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
BB - Obaj WYNIK 0:18 BRAMKI 4:14
Ruichi - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 0:5
Xflea - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Xflea
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:4
Dżem - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
12 KOLEJKA
Pączorscy - Sągorsi WYNIK 1:10 BRAMKI 12:15
Morys - Wodiczko (Morys x 2)
1 mecz : 4:5
2 mecz : 1:2
Pleban - Pączek (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Wodiczko
1 mecz : 5:5
2 mecz : 2:3
Pleban - Morys
1 mecz :
2 mecz :
SWT - Obaj WYNIK 3:6 BRAMKI 2:2
Sang - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:1
Vasyil - Xflea (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Xflea
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Vasyil
WLV - GTW WYNIK 0:6 BRAMKI 4:9
Geese - Magister (magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Bobbie (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Geese
1 mecz : 5:2
2 mecz : 4:2
Magister - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Amigos WYNIK 3:6 BRAMKI 9:9
Cinek - Lobo (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Pablo (Dior x 2)
1 mecz : 7:5
2 mecz : 2:4
Lobo - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Cinek
1 mecz :
2 mecz :
NS - BB WYNIK 6:9 BRAMKI 8:6
Basto - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:1
Ruichi - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rucihi - Basto
1 mecz : 2:4
2 mecz : 1:0
Rachfus - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Ciociosan WYNIK 16:6 BRAMKI 16:8
Oli - Domenechu (Oli x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 1:1
Yesiu - Lukasz (yesiu x 2)
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:2
Oli - Yesiu
1 mecz : 2:0
2 mecz : 2:2
Lukasz - Domenechu
1 mecz : 3:3
2 mecz : 2:0
13 KOLEJKA
GTW - Pączorscy WYNIK 12:5 BRAMKI 17:9
Bobbie - Morys (2 x Morys)
1 mecz : 7:2
2 mecz : 3:1
Magister - Pączek (Magi x 2)
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:3
Bobbie - Paczek
1 mecz : 4:1
2 mecz : 1:1
Magister - Morys
1 mecz :
2 mecz :
Sągorsi - Amigos WYNIK 6:0 BRAMKI 7:5
Lobo - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Wodiczko (Dior x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 2:3
Lobo - Wodiczko
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Pleban
1 mecz :
2 mecz :
Obaj - Pomorzanie WYNIK 10:8 BRAMKI 13:15
Dżem - Lukasz (Dżem x 2)
1 mecz : 2:2
2 mecz : 4:4
Xflea - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Oli
1 mecz : 4:1
2 mecz : 3:2
Xflea - Lukasz
1 mecz : 0:2
2 mecz : 0:4
MI - SWT WYNIK 6:0 BRAMKI 14:4
Foka - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 9:2
2 mecz : 5:2
Szyms - Sang (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Vasil - Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Ciociosan WYNIK 24:2 BRAMKI 26:4
Pablo - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:0
Cinek - Domenechu (Cinek x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 0:0
Pablo - Domenechu
1 mecz : 5:1
2 mecz : 4:1
Cinek - yesiu
1 mecz : 4:1
2 mecz : 0:0
BB - WLV WYNIK 0:6 BRAMKI 2:6
Ruichi - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 3:1
Arti - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Ruichi
1 mecz :
2 mecz :
KAŻDEJ PARZE PRZYSŁUGUJE JEDNA ZMIANA KAPITANA W CZASIE FAZY GRUPOWEJ !!
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=757
OGŁOSZENIA PŁATNE:
Jako organizator pragnę zaznaczyć, że faza grupowa ma tylko wpływ na rozstawienie przed KO. Tak więc w fazie grupowej postanowiłem przyznać parę punktów bonusowych.
Na początek 10 punktów dostaje para Dżem i Xflea za uzasadnienie czemu tworzą jedną parę.
Dodatkowe punkty zależą już tylko od Was.
Pierwszych 10 graczy, którzy 13 graczy, którzy zagrają wszystkie swoje mecze grupowe dostanie punkty bonusowe dla swojego zespołu.
Pierwszy - 13
Drugi - 12
Trzeci - 11
Czwarty - 10
Piąty - 9
Szósty - 8
Siódmy - 7
Ósmy - 6
Dziewiąty - 5
Dziesiąty - 4
Jedenasty - 3
Dwunasty - 2
Trzynasty - 1
W przypadku, gdy dwaj gracze, zakończą w tym samym momencie więcej punktów dostanie ten, co jest niżej w tabeli - za ambicje
Punkty będą dostawać też zespoły, które ukończą najszybciej rozgrywki. Czyli jeśli obaj gracze zagrają wszystkie mecze będzie premia:
Pierwsza para - 10
Druga para - 9
Trzecia para - 8
Czwarta Para - 7
Piąta para - 6
Szósta para - 5
Siódma para - 4
Ósma para - 3
Dziewiąta para - 2
Dziesiąta para - 1
To koniec dobrych wiadomości. Zła jest taka, że kary odbywać się też będą parami. Czyli odpowiedzialność zbiorowa. Jeśli Twój kolega z zespołu do 5 czerwca nie zagra wszystkich gier. Obaj nie będziecie mogli grać w cupach, które będą organizowane przez moją skromną osobę, Lobo (jak wkz czy pkp) i Pablo.
1 KOLEJKA
Amigos - Blues Brothers WYNIK 0:6 BRAMKI 2:7
Dior - Ruichi (Dior x 2)
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:3
Lobo - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Ruichi
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
Oobbaajj - Miyszon Imposible WYNIK 3:15 BRAMKI 12:18
Foka - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 3:1
Szyms - Xflea (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Szyms
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:3
Xflea - Foka
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:3
Grupa Trzymająca Władze - Ciociosan WYNIK 22:4 BRAMKI 22:12
Bobbie - yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:2
Domenechu - Magister (Magister x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 1:3
Bobbie - Domenechu
1 mecz : 3:0
2 mecz : 4:0
Yesiu - Magister
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:3
Sągorsi - North South WYNIK 18:12 BRAMKI 32:26
Wodiczko - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 6:3
Basto - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 3:5
2 mecz : 7:6
Basto - Wodiczko
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:4
Pleban - Lecha
1 mecz : 2:0
2 mecz : 5:6
Święta Wojna Team - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 3:9 BRAMKI 8:18
Cinek - Sang (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pablo - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 6:1
Cinek - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Pablo - Sang
1 mecz : 2:4
2 mecz : 6:0
We Like Vodka - Pomorzanie WYNIK 18:0 BRAMKI 24:8
Oli - Geese (Oli x 2 )
1 mecz : 4:6
2 mecz : 0:5
Lukasz - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Arti
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:3
Lukasz - Geese
1 mecz : 1:4
2 mecz : 1:5
2 KOLEJKA
BB - Paczorscy WYNIK 6:18 BRAMKI 8:15
Ruichi - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 0:5
Pączek - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:2
Morys - Rachfus
1 mecz : 0:2
2 mecz : 1:3
Ruichi - Pączek
MI - Amigos WYNIK 10:1 BRAMKI 11:5
Foka - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 1:0
Lobo - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Foka
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Szyms
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:2
Ciociosan - Obaj WYNIK 11:13 BRAMKI 7:11
Yesiu - Xflea (yesiu x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 2:1
Dżem - Domenechu (Dżem x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 2:1
Xflea - Domenechu
1 mecz : 4:0
2 mecz : 4:1
Yesiu - Dżem
1 mecz :
2 mecz :
Sągorsi - GTW WYNIK 15:6 BRAMKI 16:15
Bobbie - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:4
Magister - Wodiczko (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Wodiczko - Bobbie
1 mecz : 4:3
2 mecz : 1:4
Magister - Pleban
1 mecz : 2:3
2 mecz : 0:1
Część(i)owo Pijani Piwosze - NS WYNIK 18:0 BRAMKI 15:10
Cinek - Basto (Cinek x 2)
1 mecz : 4:3
2 mecz : 2:1
Pablo - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 6:5
Basto - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Cinek
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - SWT WYNIK 4:7 BRAMKI 12:14
Oli - Sang (Oli x 2)
1 mecz : 3:5
2 mecz : 2:8
Vasyil - Lukasz (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Vasyil
1 mecz : 3:3
2 mecz : 4:1
Sang - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
3 KOLEJKA
WLV - Paczorscy
Geese - Morys (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Geese
1 mecz :
2 mecz :
MI - BB WYNIK 16:1 BRAMKI 24:14
Foka - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 2:0
2 mecz : 5:2
Szyms - Ruichi (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Ruichi
1 mecz : 4:3
2 mecz : 5:2
Rachfus - Szyms
1 mecz : 4:5
2 mecz : 3:3
Obaj - Amigos WYNIK 7:17 BRAMKI 6:13
Dżem - Lobo (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 2:1
Dior - Xflea (Dior x 2)
1 mecz : 1:0
2 mecz : 0:0
Dżem - Dior
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Lobo
1 mecz : 2:4
2 mecz : 1:4
Sagorsi - Ciociosan WYNIK 24:2 BRAMKI 26:11
Yesiu - Wodiczko (Yesiu x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 1:5
Pleban - Domenechu (Pleban x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:1
Wodiczko - Domenechu
1 mecz : 4:3
2 mecz : 3:3
Pleban - Yesiu
1 mecz : 4:1
2 mecz : 3:1
NS - GTW WYNIK 6:0 BRAMKI 5:2
Basto - Magister (Magix 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:1
Bobbie - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Bobbie
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 0:6 BRAMKI 1:13
Oli - Pablo (Oli x 2)
1 mecz : 1:4
2 mecz : 0:9
Cinek - Lukasz (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lukasz - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Oli
1 mecz :
2 mecz :
4 KOLEJKA
WLV - NS
Basto - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - Paczorscy WYNIK 2:10 BRAMKI 6:13
Lobo - Morys (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 1:1
Lobo - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Dior
1 mecz : 4:1
2 mecz : 5:2
Ciociosan - MI WYNIK 3:18 BRAMKI 8:26
Foka - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 6:1
Szyms - Domenechu (Szyms x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:5
Yesiu - Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Domenechu - Foka
1 mecz : 0:3
2 mecz : 1:4
Część(i)owo Pijani Piwosze - GTW WYNIK 14:7 BRAMKI 12:10
Pablo - Magister (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Bobbie (Cinek x 2)
1 mecz : 3:3
2 mecz : 3:1
Pablo - Bobbie
1 mecz : 0:2
2 mecz : 0:3
Cinek - Magister
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:2
SWT - Sągorsi WYNIK 1:22 BRAMKI 7:25
Sang - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 0:5
2 mecz : 1:6
Wodiczko - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Wodiczko
1 mecz : 2:2
2 mecz : 1:3
Vasyil - Pleban
1 mecz : 0:4
2 mecz : 3:5
BB - Pomorzanie WYNIK 1:4 BRAMKI 3:4
Ruichi - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Lukasz (rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Oli
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:2
5 KOLEJKA
WLV - SWT
Geese - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - NS
Oli - Basto (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Lukasz (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
MI - Pączorscy WYNIK 14:10 BRAMKI 22:17
Foka - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 3:2
Pączek - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:1
Foka - Pączek
1 mecz : 6:3
2 mecz : 3:1
Szyms - Morys
1 mecz : 2:3
2 mecz : 3:4
Ciociosan - Amigos WYNIK 1:28 BRAMKI 9:32
Domenechu - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 2:3
2 mecz : 1:3
Lobo - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 5:1
Domenechu - Lobo
1 mecz : 2:4
2 mecz : 0:5
Yesiu - Dior
1 mecz : 1:5
2 mecz : 2:2
GTW - Obaj WYNIK 9:6 BRAMKI 9:4
Dżem - Bobbie (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 2:0
Magister - Xflea (Magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Bobbie
1 mecz : 0:4
2 mecz : 1:2
Magister - Dżem
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Sągorsi WYNIK 18:3 BRAMKI 22:13
Cinek - Wodiczko (Cinek x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 5:5
Pablo - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 2:2
Wodiczko - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Pleban
1 mecz : 5:2
2 mecz : 3:1
6 KOLEJKA
SWT - NS WYNIK 2:12 BRAMKI 5:8
Sang - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:2
Basto - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Basto
1 mecz : 2:2
2 mecz : 1:3
Vasyil - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Paczorscy - Pomorzanie WYNIK 8:15 BRAMKI 15:12
Morys - Lukasz (Morys x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 0:1
Pączek - Oli (Oli x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 4:1
Pączek - Lukasz
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:4
Oli - Morys
1 mecz : 1:1
2 mecz : 0:5
Amigos - WLV WYNIK 1:4 BRAMKI 2:4
Lobo - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Lobo
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Dior
1 mecz : 1:1
2 mecz : 3:1
Ciociosan - BB WYNIK 7:13 BRAMKI 9:9
Yesiu - Ruichi (Yesiu x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Domenechu (Rachfus x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:3
Yesiu - Rachfus
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:2
Ruichi - Domenechu
1 mecz : 2:1
2 mecz : 1:2
GTW - MI WYNIK 0:12 BRAMKI 5:19
Foka - Magister (Magi x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 6:2
Bobbie - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Bobbie
1 mecz : 5:3
2 mecz : 4:0
Magister -Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Sagorsi - Obaj WYNIK 28:1 BRAMKI 26:11
Wodiczko - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 3:2
Xflea - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 2:3
2 mecz : 0:2
Dżem - Pleban
1 mecz : 0:5
2 mecz : 3:5
Xflea - Wodiczko
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:4
7 KOLEJKA
GTW - Amigos WYNIK 6:0 BRAMKI 6:1
Bobbie - Dior (Dior x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 2:0
Magister - Lobo (Magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Bobbie
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Pączorscy - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 4:8 BRAMKI 7:11
Cinek - Pączek
1 mecz : 2:3
2 mecz : 4:4
Morys - Pablo (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Cinek - Morys
1 mecz : 2:0
2 mecz : 3:0
Pączek - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
BB - SWT
Ruichi - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Sang (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Rachfus - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Sagorsi - MI WYNIK 12:15 BRAMKI 30:30
Foka - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 8:3
2 mecz : 3:0
Szyms - Wodiczko (szyms x 2)
1 mecz : 6:3
2 mecz : 1:5
Wodiczko - Foka
1 mecz : 5:2
2 mecz : 2:5
Pleban - Szyms
1 mecz : 6:2
2 mecz : 6:3
NS - Obaj
Dżem - Basto (Dżem x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Xflea (lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Xflea
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Ciociosan - WLV WYNIK 6:18 BRAMKI 10:22
Geese - YEsiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 4:1
Domenechu - Arti (Arti x 2)
1 mecz : 7:3
2 mecz : 1:0
Geese - Domenechu
1 mecz : 3:0
2 mecz : 4:0
Arti - Yesiu
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:0
8 KOLEJKA
Pączorscy - SWT
Morys - Sang (Morys x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Vaysil - Morys
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - Pomorzanie
Lobo - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Lukasz (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Oli
1 mecz :
2 mecz :
MI - WLV WYNIK 10:1 BRAMKI 12:4
Foka - Arti (Arti x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 3:2
Geese - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Geese
1 mecz : 4:2
2 mecz : 2:2
Szyms - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Obaj - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 15:8 BRAMKI 14:12
Cinek - Xflea (Cinek x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 1:3
Pablo - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 2:2
2 mecz : 2:3
Xflea - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Cinek
1 mecz : 3:3
2 mecz : 3:1
NS - Ciociosan WYNIK 24:0 BRAMKI 29:10
Basto - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:2
2 mecz : 6:0
Lecha - Domenechu (Lecha x 2)
1 mecz : 4:0
2 mecz : 3:2
Lecha - Yesiu
1 mecz :
2 mecz :
Domenechu - Basto
1 mecz : 5:7
2 mecz : 1:5
GTW - BB WYNIK 9:3 BRAMKI 17:6
Bobbie - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:0
2 mecz : 6:1
Ruichi - Magister (Magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Bobbie
1 mecz : 2:1
2 mecz : 3:7
Magister - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
9 KOLEJKA
Ciociosan Pączorscy WYNIK 5:22 BRAMKI 12:21
Yesiu - Paczek (Yesiu x 2)
1 mecz : 3:3
2 mecz : 0:3
Domenech - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:4
Morys - Yesiu
1 mecz : 2:0
2 mecz : 2:2
Domenechu - Pączek
1 mecz : 1:1
2 mecz : 2:2
SWT - GTW WYNIK 3:9 BRAMKI 7:22
Bobbie - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 10:0
2 mecz : 5:2
Sang - Magister (magi x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Sang
1 mecz : 4:0
2 mecz : 3:5
Magi - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Sągorsi WYNIK 3:18 BRAMKI 9:20
Oli - Wodiczko (Oli x 2)
1 mecz : 2:4
2 mecz : 0:1
Pleban - Lukasz (Pleban x 2)
1 mecz : 6:2
2 mecz : 1:2
Wodiczko - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Pleban
1 mecz : 3:4
2 mecz : 0:4
Obaj - WLV
Dżem - Geese (Geese x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Xflea - Geese
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Arti
1 mecz :
2 mecz :
NS - MI WYNIK 0:6 BRAMKI 2:9
Basto - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Foka (Lecha x 2)
1 mecz : 1:7
2 mecz : 1:2
Basto - Foka
1 mecz :
2 mecz :
Szyms - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
BB - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 6:21 BRAMKI 10:17
Ruichi - Cinek (Cinek x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 1:4
Rachfus - Pablo (Rachfus x 2)
1 mecz : 5:2
2 mecz : 1:3
Cinek - Rachfus
1 mecz : 5:2
2 mecz : 2:1
Ruichi - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
10 KOLEJKA
SWT - Ciociosan WYNIK 4:16 BRAMKI 5:8
Yesiu - Sang (Yesiu x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 0:4
Vasyil - Domenechu ( Vasyil x 2)
1 mecz : 0:3
2 mecz : 0:2
Sang - Domenechu
1 mecz : 0:0
2 mecz : 0:1
Vasyil - Yesiu
1 mecz :
2 mecz :
WLV - Część(i)owo Pijani Piwosze WYNIK 12:6 BRAMKI 16:19
Geese - Cinek (Cinek x 2)
1 mecz : 2:1
2 mecz : 5:2
Pablo - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Pablo
1 mecz : 3:2
2 mecz : 4:3
Arti - Cinek
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:7
MI - Pomorzanie WYNIK 18:0 BRAMKI 27:9
Szyms - Lukasz (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Oli (Oli x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 4:3
Szyms - Oli
1 mecz : 1:0
2 mecz : 7:1
Lukasz - Foka
1 mecz : 1:7
2 mecz : 3:5
Obaj - Pączorscy WYNIK 19:16 BRAMKI 22:17
Dżem - Pączek (Dżem x 2)
1 mecz : 6:3
2 mecz : 3:2
Xflea - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:4
Dżem - Morys
1 mecz : 3:1
2 mecz : 2:3
Xflea - Pączek
1 mecz : 3:1
2 mecz : 1:1
Sągorsi - BB WYNIK 6:9 BRAMKI 11:9
Rachfus - Wodiczko (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:2
2 mecz : 1:5
Ruichi - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Wodiczko - Ruichi
1 mecz : 2:4
2 mecz : 2:1
Rachfus - Pleban
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - NS
Lobo - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Basto (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Basto
1 mecz :
2 mecz :
Lecha - Dior
1 mecz :
2 mecz :
11 KOLEJKA
WLV - Sągorsi WYNIK 4:8 BRAMKI 9:12
Wodiczko - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 2:2
Geese - Wodiczko
1 mecz :
2 mecz :
Pleban - Arti
1 mecz : 5:1
2 mecz : 4:3
Pomorzanie - GTW WYNIK 0:6 BRAMKI 1:13
Oli - Bobbie (Oli x 2)
1 mecz : 1:10
2 mecz : 0:3
Lukasz - Magister (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Lukasz
1 mecz :
2 mecz :
Oli - Magister
1 mecz :
2 mecz :
Amigos - SWT
Lobo - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Dior (Dior x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Lobo - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Vasyil
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - MI WYNIK 6:12 BRAMKI 9:17
Cinek - Foka (Cinek x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 0:4
Pablo - Szyms (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Pablo
1 mecz : 3:1
2 mecz : 5:2
Szyms - Cinek
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:4
Pączorscy - NS WYNIK 6:3 BRAMKI 6:6
Pączek - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Basto - Morys (Morys x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 3:2
Basto - Pączek
1 mecz :
2 mecz :
Morys - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
BB - Obaj WYNIK 0:18 BRAMKI 4:14
Ruichi - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 1:3
2 mecz : 0:5
Xflea - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Ruichi - Xflea
1 mecz : 1:2
2 mecz : 2:4
Dżem - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
12 KOLEJKA
Pączorscy - Sągorsi WYNIK 1:10 BRAMKI 12:15
Morys - Wodiczko (Morys x 2)
1 mecz : 4:5
2 mecz : 1:2
Pleban - Pączek (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Pączek - Wodiczko
1 mecz : 5:5
2 mecz : 2:3
Pleban - Morys
1 mecz :
2 mecz :
SWT - Obaj WYNIK 3:6 BRAMKI 2:2
Sang - Dżem (Dżem x 2)
1 mecz : 0:1
2 mecz : 2:1
Vasyil - Xflea (Vasyil x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Sang - Xflea
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Vasyil
WLV - GTW WYNIK 0:6 BRAMKI 4:9
Geese - Magister (magister x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Arti - Bobbie (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Bobbie - Geese
1 mecz : 5:2
2 mecz : 4:2
Magister - Arti
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Amigos WYNIK 3:6 BRAMKI 9:9
Cinek - Lobo (Cinek x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Pablo (Dior x 2)
1 mecz : 7:5
2 mecz : 2:4
Lobo - Pablo
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Cinek
1 mecz :
2 mecz :
NS - BB WYNIK 6:9 BRAMKI 8:6
Basto - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 1:2
2 mecz : 3:1
Ruichi - Lecha (Lecha x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Rucihi - Basto
1 mecz : 2:4
2 mecz : 1:0
Rachfus - Lecha
1 mecz :
2 mecz :
Pomorzanie - Ciociosan WYNIK 16:6 BRAMKI 16:8
Oli - Domenechu (Oli x 2)
1 mecz : 0:0
2 mecz : 1:1
Yesiu - Lukasz (yesiu x 2)
1 mecz : 0:4
2 mecz : 2:2
Oli - Yesiu
1 mecz : 2:0
2 mecz : 2:2
Lukasz - Domenechu
1 mecz : 3:3
2 mecz : 2:0
13 KOLEJKA
GTW - Pączorscy WYNIK 12:5 BRAMKI 17:9
Bobbie - Morys (2 x Morys)
1 mecz : 7:2
2 mecz : 3:1
Magister - Pączek (Magi x 2)
1 mecz : 1:1
2 mecz : 1:3
Bobbie - Paczek
1 mecz : 4:1
2 mecz : 1:1
Magister - Morys
1 mecz :
2 mecz :
Sągorsi - Amigos WYNIK 6:0 BRAMKI 7:5
Lobo - Pleban (Pleban x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Wodiczko (Dior x 2)
1 mecz : 3:4
2 mecz : 2:3
Lobo - Wodiczko
1 mecz :
2 mecz :
Dior - Pleban
1 mecz :
2 mecz :
Obaj - Pomorzanie WYNIK 10:8 BRAMKI 13:15
Dżem - Lukasz (Dżem x 2)
1 mecz : 2:2
2 mecz : 4:4
Xflea - Oli (Oli x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Dżem - Oli
1 mecz : 4:1
2 mecz : 3:2
Xflea - Lukasz
1 mecz : 0:2
2 mecz : 0:4
MI - SWT WYNIK 6:0 BRAMKI 14:4
Foka - Vasyil (Vasyil x 2)
1 mecz : 9:2
2 mecz : 5:2
Szyms - Sang (Szyms x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Vasil - Szyms
1 mecz :
2 mecz :
Foka - Sang
1 mecz :
2 mecz :
Część(i)owo Pijani Piwosze - Ciociosan WYNIK 24:2 BRAMKI 26:4
Pablo - Yesiu (Yesiu x 2)
1 mecz : 4:1
2 mecz : 4:0
Cinek - Domenechu (Cinek x 2)
1 mecz : 5:0
2 mecz : 0:0
Pablo - Domenechu
1 mecz : 5:1
2 mecz : 4:1
Cinek - yesiu
1 mecz : 4:1
2 mecz : 0:0
BB - WLV WYNIK 0:6 BRAMKI 2:6
Ruichi - Arti (Arti x 2)
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Rachfus (Rachfus x 2)
1 mecz : 3:1
2 mecz : 3:1
Arti - Rachfus
1 mecz :
2 mecz :
Geese - Ruichi
1 mecz :
2 mecz :
KAŻDEJ PARZE PRZYSŁUGUJE JEDNA ZMIANA KAPITANA W CZASIE FAZY GRUPOWEJ !!
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40499
by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
No to moze nie wg kolejnosci, ale sie zaczelo
Sągorsi vs Święta Wojna Team
Wodiczko vs Sang - pojedynek kapitanów
2:2 i 3:1
pierwsze koty za płoty
Sągorsi vs Święta Wojna Team
Wodiczko vs Sang - pojedynek kapitanów
2:2 i 3:1
pierwsze koty za płoty
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40500
by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
Mój towarzysz wypadł jeszcze lepiej
Sągorsi vs Święta Wojna Team
Pleban vs Sang
5:0 i 6:1
Sągorsi vs Święta Wojna Team
Pleban vs Sang
5:0 i 6:1
Please Log in or Create an account to join the conversation.
16 years 2 months ago #40501
by pleban
Replied by pleban on topic Re: Mistrzostwa Polski Parami ....
Sągorsi vs Święta Wojna Team
Pleban - Sang 5:0; 6:1
Pleban - Sang 5:0; 6:1
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Time to create page: 0.330 seconds