Re: Puchar Ligi Polskiej - Czerwiec 2008

More
15 years 11 months ago #47074 by ruichi
pojawcie sie najlepiej obaj w tym samym czasie :)
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47092 by Lord Pablo
Pojawilismy sie oboje ale widocznie w złym momencie dla PATRYKA bo padł remis 1-1 i moja czarodziejska wygrana 2-1... Dziękuje Patryk ale raz kiedyś zdało by sie bym cie pokonał.
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago - 15 years 11 months ago #47152 by Lord Pablo
coś krucho widzę zagranie pozostałych meczy PL z tego co wiem to Foka i Dzem wyjechali na wakacje a mimo to ani oni ani ich rywale nie próbowali się jakoś dogadać. Więc może jakoś Pleban z Noelem zagrają - bo w pozostałe dwa dwumecze nie wierzę...

Zapewne Bobson i Roor będą bardzo krzykać ale ja nie widzę tu ich wpisów że nie mają jak zagrać PL a w sumie mogli by Dzema i Fokę złapać do wczoraj. Dlaczego to nie zostalo uczynione?
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47157 by dzem
zawiadamia sie, ze plany wakacyjne dzema zostaly odwolane;P
nie pisalem nigdzie bo Lige skonczylem, a z Bobbiem jestem w kontakcie:)

Lord Ty nie licz ze sobie w polfinale lekki meczyk z Bobbiem zagrasz.. niestety przyjdzie Ci grac ze mna:)
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47162 by Lord Pablo
Dzemik ja o niczym innym nie marzę jak o grze z tobą Bobson Rocik i Foczka kompletnie mi nie leżą :)
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47167 by noel
noel - pleban 3-0 i 1-2
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47168 by bobbiebobras
bobbie 2-2 3-2 dzem
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47194 by Root
Nie mogę się zgrać z Foką na 1/4 PL...pisałem o szczegółach Ruichiemu...bodajże w sobotę chciałem grać ale akurat bił rekord ooo pod rząd z Dżemem (było późno a to był bodajże 32 mecz) a na drugi dzień Foka był na mircu ale nie odpisywał (pisałem chyba 3 razy w ciągu dnia)...wczoraj pisałem na gg ale również kicha...
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47288 by Foka
Udało się zagrać rzutem na taśme, Przerwałem wakacje by rozegrać te mecze i opłaciło się ;)

F - R 1:3 i 5:2
The topic has been locked.
More
15 years 11 months ago #47290 by ruichi
Grać chłopaki :) Półfinał do 27
The topic has been locked.
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum