Re: Szukam rywala do gry w lidze

More
16 years 10 months ago - 16 years 10 months ago #25678 by Foka
Podsumowanie pierwszej części rozgrywek 3 ligi:

b 3 LIGA GRUPA A - 7 graczy - 24 gry do rozegrania, 70% to 17 meczy, a 80% to meczy 20. /b

Jako pierwszy wylatuje Misiek i w tym miejscu zaznaczam, że nie dodam Go do ligi następnym razem, ponieważ 3 raz olał sobie ligę.

Teraz każdy ma 100%, zawirowania te spowodowały zmiany na najważniejszych pozycjach.


b 3 LIGA GRUPA B - 5 graczy - 16 gier do rozegrania, 70% to 12 meczy, a 80% to meczy 13. /b

Pavelmo i Daxus nie łapią się na minimum 80%, ale Daxus dał znać, ze nie może złapać Pavelmo. W takim razie jedynie Pavelmo dostanie karę minus 10 punktów. Cała reszta pozostaje bez zmian.


b 3 LIGA GRUPA C - 7 graczy - 24 gry do rozegrania, 70% to 17 meczy, a 80% to meczy 20. /b

Z miejsca usuwam Tige i Mikolajeq. Tigre jeśli zdecyduje się grać w następnym sezonie to rozpocznie z minus 10 punktami. Natomiast Mikołajqa zostaje ukarany banem bezwzględnym na Ligę Polską ponieważ nie wpisał wyników meczy z Primo.

Cała reszta komplet gier.


b 3 LIGA GRUPA D - 6 graczy - 20 gier do rozegrania, 70% to 14 meczy, a 80% to meczy 16. /b

Zaczynamy od Grzecha i oczywiście kara 10 punktów dla Niego.

Dalej bez zmian.


Pierwszy etap trzecioligowych rozgrywek został zakończony. W tym momencie zostaną utworzone dwie grupy. Grupa Pierwszych Miejsc do Niej trafią: Fclan, Spankin, Root, Charlie. Każdy z Nich ma szanse na awans jednak tylko dwóch awansuje już po tym etapie, osoby z miejsc 3 i 4 dołączą do dwóch graczy, którzy wygrają Grupę Drugich Miejsc. Te rozgrywki utworzą: Splatterpunk, Domin (Wodiczko na wakacjach), Dj_Roberto (Primo na wakacjach ... z Wodiczko ;) ), PabloPS. Dwóch z Nich jak już wspomniałem dołączy do przegranych Grupu Pierwszych Miejsc i miejsc 7 i 8 z ligi drugiej i spotkają się w barażach, które wyłonią dwóch następnych drugoligowców, ale to będzie potem. Ten etap trwać będzie od dziś do 25ego lipca i gracze zagrają ze sobą po dwa mecze. POWODZENIA!!!

Przypominam od nowego sezonu REORGANIZACJA rozgrywek na szczeblu 3 ligi. Będą 2 grupy.


Na koniec pozwolę sobie wspomnieć o karach. Gracze:

Pavelmo
Tigre
Grzechu
następny sezon rozpoczną z minus dziesięcioma punktami. Punkty minusowe nie będą widoczne. Doliczę je na koniec następnego sezonu do tabeli. W związku z tym każdy może je brać pod uwagę patrząc na trzecioligową tabele. Oczywiście wszystko to wejdzie w życie jeśli gracze Ci zgłoszą się do następnego sezonu.

Ban na jeden sezon:
Misiek

Ban na zawsze:
Mikołajeq

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25734 by szczepan
do serphenta i szczaly - tak panowie, racja, nie ma mnie od poltora tygodnia, z powodu klopotow sprzetowych. postaram sie je rozwiazac jutro i mam nadzieje ze zagramy-jezeli nie-trudno, mea culpa

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #25808 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: Szukam rywala do gry w lidze
Moja sytuacja z meczami... panowie, trzeba coś z tym zrobić, w lidze powinni grać ci, co chcą grać. Brak mi 12 meczów i to - stwierdzam z pełnym przekonaniem - z winy przeciwników.

Uzasadniona jest sytuacja ze Szczepanem, bo odpowiedział mi i napisał o co chodzi.

Mecze ze Szczala - nie wiem co z nim, nie odpowiedział, nie napisał. Wybaczcie, ale po tym co zaszło (opisane tutaj: forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=3882.msg25567#new) byłoby już przesadą, bym jeszcze wyszukiwał kiedy Szczala może grać. Z jego strony wciąż bez odpowiedzi... Bardziej jestem rozczarowany niż zły.

Iron ghost wciąż wymiguje się od odpowiedzi, kiedy może zagrać. Wspomniał jedynie, że pracuje od godz. 14. Napisał to we wtorek w okolicach północy. Wreszcie mieliśmy zagrać. Miałem poczekać aż iron ghost zje kolację... Dowiedzcie się od niego czy już zjadł, od tamtej pory nie odpisał, choć przez gg dopytywałem się kiedy możemy zagrać - kiedy i w jakim terminie. Sądzę, że nawet przy dość ruchomych obowiązkach każdy może podać przyblizony czas zagrania.

Sprawdzę jak to wygląda w regulaminie, ale zaraz poślę wiadomość w sprawie meczu. Jestem jutro do 13, w sobotę powinienem być wieczorem, jednak na słowo honoru nie zapewnię. Spotykam się ze znajomymi i mogłoby wyjść tak, że specjalnie muszę się urywać bo za pięć dwunasta komuś się przypomniało - taką wersję odrzucam, bo od kilku (kilkunastu?) dni tylko ja wysyłałem pytania o bliżej określony termin meczu i póki co bez odpowiedzi :-((((

Oczywiście też info dla Szczepana - jutro jestem do 13 i w sobotę - jeśli Rada Ligi dopuści, mogę grać i po północy z soboty na niedzielę. Dla mnie taki termin jest OK, bo powinienem wtedy wrócić. Zresztą gdyby coś miało się zmieniać zawsze na koma mogę Fokę poinformować, to mam nadzieję, że on jakoś przekaże dalej ;-)

Podsumowując - dziwię się, że tak trudno niektórym określić kiedy mogą grać. Rano, wieczorem, w piątek świątek - co za problem napisać? Prawda jest taka, że każdy ma swoje sprawy i trudno siedzieć non stop na mirc czy gg czekając na reakcję czy odpowiedź.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25816 by Foka
Witam. Piszę w sprawie Bobbiego. Mam nadzieję, że uda nam się zagrać. Jeśli nie to chciałem zwrócić uwagę, że do 15ego właściwiee nie grał. WIęc jeśli nie zagramy to raczej nie będzie to moja wina.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25819 by Intermario
Szczerze mowiac nie wiem co sie stalo z bobbie...Nagle zniknal z kanalu bez slowa, na gg nie odpisuje. Jezeli nadal go nie bedzie to niestety bedziemy musieli anulowac jego 15 gier...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25821 by cinek

Szczerze mowiac nie wiem co sie stalo z bobbie...Nagle zniknal z kanalu bez slowa, na gg nie odpisuje. Jezeli nadal go nie bedzie to niestety bedziemy musieli anulowac jego 15 gier...

Też pisałem do niego kilka dni temu, bez odpowiedzi. Jeśli nie zjawi się do wieczora, postaram sie do niego zadzwonic i wyjaśnić sytuację.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25823 by Intermario
Nie moge odnalezc Dzema po Sesni :) Myslalem ze wbije na kanal ale sie nie pojawil, wczoraj pisalem na gg....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25844 by Foka
Ja już wiem rozmawiałem z Nim. Po burzy padł mu net i nie wie czy uda mu się naprawić wszystko na jutro.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #25847 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Szukam rywala do gry w lidze
Grupy pierwszych i drugich miejsc rozegrały już baraże, czy nie da sie jakoś przyspieszyć dalszych rozgrywek? Chodzi mi o rozegranie baraży pomiędzy 1. i 2. miejscem z grupy miejsc drugich oraz 3. i 4. miejscem z grupy miejsc pierwszych.
To jest: Domin, Pablops2, Charlie i Spankin

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #25849 by Intermario

Ja już wiem rozmawiałem z Nim. Po burzy padł mu net i nie wie czy uda mu się naprawić wszystko na jutro.


Foka gra jest warta swieczki, no bo te mecze rozstrzygna kto zajmie 4 miejsce w 2 lidze :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 1.099 seconds
Powered by Kunena Forum